Главная >>> ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» у номінаціях "Найтворча дитина", "Найдивовижніша дитина", "Найгероїчніша дитина"

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» у номінаціях "Найтворча дитина", "Найдивовижніша дитина", "Найгероїчніша дитина"

Дорогі батьки та діти!

 

Опубліковуємо довгоочікуваних переможців першого етапу в номінаціях «Найтворча дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».

Це  рішення далося дуже важко! Неймовірна кількість  талановитих та дивовижних дітей, які заслуговують на увагу, пошану та нагороду. Але за незмінними умовами за перемогу у фіналі зможуть поборотися лише 10 дітей- учасників у кожній номінації.

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись, не зупинятися, а навпаки прямувати до своїх майбутніх досягнень та перемог!

Вітаємо учасників, які вибороли шанс потрапити до фіналу! Бажаємо всім удачі та перемоги!

Список фіналістів буде опубліковано після 10 травня.

            І так!  Переможці першого етапу Всеукраїнської премії «Диво - Дитина 2018»:

 

Найдивовижніша дитина:

 

1. Кулешов Тимур, 5 років, м. Київ, Київська обл.: багаторазовий переможець біго-вело змагань та дитячих мотогонок, занесений в книгу рекордів України в 1 рік 11міс, як «Наймолодший велосипедист», в  2 роки як «Наймолодший мотоцикліст», в  3 роки як  « Наймолодший StantRider».

2. Тарасов Юрій і Тарасов Роман, 9 років, с. Пустовійтове, Полтавська обл.: мають неймовірні вміння з ментальної арифметики, рахують швидше калькулятора.

3. Михайлова Софія, 7 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран-прі та  перших премій.

4. Дурнєва Варвара, 5 років, с. Рубанівка, Херсонська обл.: володарка гран-прі, переможець обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів в номінації циркове мистецтво.

5. Мац Євгеній, 7 років, м. Харків, Харківська обл.: Занесений до національного реєстру рекордів України, як наймолодший чемпіон України з Айкібудо, 7-ми кратний чемпіон України з айкібудо, кемпо-карате, кобудо, 2-х кратний чемпіон Європи з айкібудо, 2-х кратний чемпіон Світу з Кемпо-карате.

6. Гоюк Сергій, 8 років, с. Оршівці, Чернівецька обл.: володіє дивовижною швидкістю збирання кубика Рубика, наймолодший учасник всеукраїнських та міжнародних змагань зі спідкубінгу.

7. Федюрко Олександр, 7 років, м. Київ, Київська обл.: лауреат та переможець Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів юних піаністів,  в 6 років став володарем Першої премії Міжнародного конкурсу «Piano Talents».

8. Наумова Валерія, 7 років,м. Суми, Сумська обл.: багаторазовий переможець турнірів, чемпіонатів  з швидкісного бігу на роликових ковзанах , чемпіонка у змаганнях  зі спортивних бальних танців та двократний чемпіон області з шахів.

9. Ніколь Князєва, 7 років, м. Київ, Київська обл.: чемпіонка світу з Воркауту, встановила більше 25 рекордів України у силових вправах.

10. Колесов Антон, 13 років, м. Помічна,Кіровоградська обл.: занесений до національного рекорду України з качання пресу, зробивши 4511 вправ.

Найтворча дитина:

 

1.  Журавльова Анастасія,12 років, м. Маріуполь, Донецька обл.:  володарка гран-прі,  переможець та учасниця  Міжнародних фестивалів, конкурсів , виставок дитячих малюнків  в  Україні, Франції , Китаї, Польщі, Румунії, Фінляндії, Японії ї.

2.  Соловйова Анастасія, м. Київ, Київська обл.: багаторазовий лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів, віртуоз гри на фортепіано.

3. Грицун Владислав, 12 років, м. Токмак, Запорізька обл.: лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів, віртуоз гри на акордеоні.

4. Штільгойз Олександр, 13 років, м. Житомир, Житомирська обл.:   лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських  конкурсів та фестивалів з художнього слова, автор віршів та елюстрацій  книги «У всіх нас є свої бажання та мрії».

5. Петрусь Ніна, 10 років, с. Рубанівка, Херсонська обл. та Налеснікова  Дар’я, 10 років, с. Рубанівка, Херсонська обл.: володарі гран-прі, преможниці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних  фестивалів циркового мистецтва.

6. Гушта Мар’ян, 11 років, смт. Кодра, Київська обл.: лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів, олімпіад , віртуоз гри на баяні.

7. Карнаушенко Маргарита, 10 років, с. Новоолександрівка, Дніпропетровська обл.: переможець обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів та конкурсів сучасної хореографії.

8. Бурбига Артем, 12 років, м. Київ, Київська обл.: багаторазовий переможець Всеукраїнських та Міжнародних музичних фестивалів та конкурсів в номінації «Фортепіано», «Скрипка», «Гітара».

9. Зварич Віталій, 13 років, м. Київ, Київська обл.: переможець Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, фестивалів, виставок дитячих малюнків, автор ілюстрацій до творів у дитячих книжках.

10. Суркова Софія, 12 років, м. Київ, Київська обл.: багаторазовий лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів,  віртуоз гри на фортепіано, стипендіат  творчої стипендії голови КДМА м. Києва для обдарованих дітей.

 

 Найгероїчніша дитина:

 

1. Суховецький Артем, 13 років, смт Рахни, Вінницька обл.:  здійснив героїчний вчинок, врятувавши життя дитини, витягнув молодшого братика з крижаної річки.

2. Муха Анастасія, 12 років, смт Тартак, Вінницька обл.: здійснила героїчний вчинокврятувала потопаючу шестирічну дівчинку.

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз