Главная >>> Оргкомітет ВІДЗНАЧИВ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» , ЩО НЕ ПРОЙШЛИ ВІДБІР У ПЕРШОМУ ЕТАПІ

Оргкомітет ВІДЗНАЧИВ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» , ЩО НЕ ПРОЙШЛИ ВІДБІР У ПЕРШОМУ ЕТАПІ

       У цьому році на адресу  Всеукраїнської Премії «Диво-Дитина 2018» було надіслано понад 1200  анкет  від талановитих дітей всієї України, серед яких було обрано переможцями першого етапу лише 10 від кожної номінації (загалом 42 анкети).
       Проте, серед отриманих заявок на участь, було багато дітей, які мають дуже велику кільсть нагород, що свідчать про високі результати та досягнення.  Цих учасників не можливо залишити без уваги, тож хочемо відзначити цих  дітей, що не стали переможцями першого етапу, грамотою за особливі досягнення від Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2018»

Для того щоб отримати грамоту, треба надати таку інформацію:


- Ім"я, яке вказане в анкеті
- Номінацію
- Вашу поштову адресу 


Інформацію можете надати :


- в коментарях під цією публікацією


- на електронну пошту divo.dutuna@gmail.com (В темі листа вказати "ПІБ особливі досягнення")

- в повідомленні на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/ 

 

 Перелік  учасників  відзначених оргкомітетом Всеукраїнської Премії «Диво-Дитина 2018»:

 

Найтворча дитина

 

1. Пашко Аполлінарія, 9 років, м. Вараш, Рівненська обл.

2. Філь  Уляна, 14 р., Філь Любава, 10 р., Філь Єсенія, 8 р., Філь Варвара, 6 р., м. Київ

3.Костюк Ярослав, 11 років, м. Харків

4. Магас Олена, 12 років, м. Львів

5. Дерев’янчук Іоанна, 10 років, м. Тараща, Київська обл.

6. Болото Кароліна, 6 років, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

7. Іванченко Костянтин, 13 років, м. Татарбунари, Одеська обл.

8. Чернік Ангеліна, 10 років, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

9. Герман Аліса Олександрівна, м. Київ

10. Мельничук Крістіна, 11 років, м. Жмеринка, Вінницька обл.

11.Коваленко Мішель, 11 років, с. Родниківка, Черкаська обл.

12. Кожухар Валерія, 10 років, м. Подільськ, Одеська обл.

13. Петрова Аріна, 13 років, м. Запоріжжя

14. Ільічов Данило, 13 років, с. Лаврівка, Кіровоградська обл.

15. Паталаха Єлизавета, 12 років, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

16. Погреба Олександр, 12 років, м. Лисичанськ, Луганська обл.

17. Матушкін Леонід, 9 років, м. Лисичанськ, Луганська обл.

18. Карандіна Анна, 13 років, м. Полтава

19. Погранічна  Дар’я, 11 років, м. Гола Пристань, Херсонська обл.

20. Захарова Софія, 12 років, м. Харків

21. Поплавська Анастасія, 10 років, м. Бровари, Київська обл.

22. Шептухіна Ольга, 13 років, м. Скадовськ, Херсонська обл.

23. Шахова Надія, 10 років, м. Київ

24. Глядчишина Емілія, 10 років, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

25. Таіров Мирослав, 11 років, м. Київ

26. Глущенко Лук’ян, 11 років, м. Київ

 27. Кандул Юрій, 11 років, м. Київ

28. Іванченко Михайло, 13 років, смт Яготин, Київська обл.

29. Жиркевич Валерія, 12 років, м. Дніпро

30. Гаркуша Ярослав, 8 років, м. Київ

31. Турчак Марія, 9 років, м. Дніпро

32. Поліщук Уляна, 11 років, с. Великі Вікнини, Тернопільська обл.

33. Гасюк Марія, 10 років, м. Київ

34. Заруцький Ярослав, 12 років, м. Київ

35. Еміратлі Рустем, 12 років, смт Новоолексіївка, Херсонська обл.

36. Бодарева Анастасія, 7 років, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.

37. Бичинюк Карина, 10 років, с. Сухий Лиман, Одеська обл.

38. Петяліна Софія, 10 років, смт Новопсков, Луганська обл.

39. Андрієв Даніїл, 13 років, с. Крюківщина, Київська обл.

40. Цуканов Глєб, 12 років, м. Кропивницький

41. Товтин Юлія, 12 років, м. Ужгород

42. Маресьєв Михайло, 13 років, м. Северодонецьк, Луганська обл.

43. Педченко Анна, 12 років, м. Золотоноша, Черкаська обл.

44. Степанюк Єлизавета, 12 років, м. Полтава

45. Юрченко Владислава, 12 років, м. Ромни, Сумська обл.

46. Ремська Олександра, 10 років, м. Первомайськ, Миколаївська обл.

47. Шевчук-Шнайдер, 11 років, м. Херсон

48. Стаднійчук Тимофій, 10 років, м. Київ

49. Дмитрієв Вадим, 9 років, м. Львів

50. Маторін Михайло, 13 років, м. Вишгород, Київська обл.

51. Олійник Софія, 10 років, м. Харків

52. Прилипко Олександра, 12 років, м. Київ

53. Остапенко Тетяна, 12 років, м. Первомайськ, Миколаївська обл.

54. Крохмальнікова Лія, 12 років, м. Васильків, Київська обл.

55. Гребенюк Влада, 13 років, м. Дунаївці, Хмельницька обл.

56. Вечерко Артем, 11 років, м. Мальцівське, Харківська обл.

57. Еттіх Анна, 11 років, м. Лозова, Харківська обл.

58. Перехрест Олександр, 12 років, м. Драбів, Черкаська обл.

59. Фаччін Олів’єро, 12 років, м. Київ

60. Апінченко Аліна, 12 років, с. Захарівка, Донецька обл.

 

Найспортивніша дитина

 

1.  Халявка Данііл, 11 років, м. Більмак, Запорізька обл.

2. Булава Дар’я, 13 років, м. Дніпро

3. Шухман Ірина, 10 років, м. Маріуполь, Донецька обл.

4. Москаленко Володимир, 12 років, м. Берестовенька, Харківська обл.

5. Беш Володимир, 12 років, смт Мангуш, Донецька обл.

6. Кравченко Марія, 10 років, с. Козельщина, Полтавська обл.

7. Слуцька Марина, 13 років, с. Березівка, Кіровоградська обл.

8. Лазарєва Єлизавета, 12 років, м. Полтава

9. Березовський Ілля, 12 років, с. Пісочин, Харківська обл.

10. Гаража Герман, 11 років, м. Лозова, Харківська обл.

11. Хохлов Ілля, 12 років, м. Херсон

12. Почапська Вероніка, 10 років, м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

13. Козлова Софія, 12 років, смт Дніпряни, Херсонська обл.

14. Ульянова Поліна, 8 років, м. Херсон

15. Чумак Владислав, 13 років, м. Гола Пристань, Херсонська обл.

16. Максимович Вадим, 13 років, смт В. Бірки, Тернопільська обл.

17. Зомарєва Катерина, 10 років, м. Северодонецьк, Луганська обл.

18. Павлюков Денис, 11 років, с. Білогородка, Київська обл.

19. Кулібаба Маргарита, 11 років, м. Дніпро

20. Джуль Микола, 13 років, с. Виноградове, Херсонська обл.

21. Варюта Олесь, 10 років, м. Дніпро

22. Ковальчук Олег, 10 років, м. Бердичів, Житомирська обл.

23. Агапов Іван, 14 років, м. Краматорськ, Донецька обл.

24. Гордієнко Софія, 10 років, м. Харків

25. Марко Кирило, 9 років, м. Кремінна, Луганська обл.

26. Трущенко Тимофій, 13 років, м. Дніпро

27. Билим Данило, 7 років, м. Красноград, Харківська обл.

28. Сокирчук Олександра, 11 років, с. Строінці, Чернівецька обл.

29. Куц Уляна, 13 років, м. Київ

30. Гордійчук Данило, м. Дніпро

31. Мочевинська Тетяна, 13 років, м. Львів

32. Кармаліта Максим, 14 років, м. Тернопіль

33.  Остапенко Вероніка, 12 років, м. Житомир

34. Кравченко Олександр, 13 років, м. Гола Пристань, Херсонська обл.

35. Білостоцький Олексій, 10 років, м. Кропивницький

36. Чесніков Андрій, м. Гола Пристань, Херсонська обл.

37. Іваненко Вікторія, 12 років,  м. Кропивницький

38. Булат Віталіна, 13 років, м. Велика Лепетиха, Херсонська обл.

39. Бойко Євгеній, 12 років, с. Нова Каховка, Херсонська обл.

40. Кравченко Руслана, 12 років, м. Рубіжне, Луганська обл.

41. Скляров Денис, 13 років, м. Мілове, Луганська обл.

42. Лужецька Варвара, 12 років, м. Калинівка, Вінницька обл.

43. Борсук Олександра, 11 років, м. Бердичів, Житомирська обл.

44. Марченко Марія, 11 років, м. Родинське, Донецька обл.

45. Городнича Поліна, 12 років, м. Одеса

 

Найрозумніша дитина

 

1. Вовк Семен, 6 років, м. Світловодськ, Кіровоградська обл.

2. Гончар Дмитро, 12 років, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

3. Ковальчук Юрій, 12 років, смт Миропіль, Житомирська обл.

4. Коваль Тетяна, 8 років, смт Ланчин, Івано-Франківська обл.

5. Чупрун Микола, 10 років, с. Ясенів-Пільний, Івано-Франківська обл.

6. Барскова Єва, 11 років, смт Мілове, Луганська обл.

7. Вінар Марія, 13 років, м. Київ

8. Заєць Тетяна, 13 років, м. Київ

9. Подлєснова Вероніка, 13 років, м. Дніпро

10. Лепак Аліна, 13 років, м. Трускавець, Львівська обл.

11. Зінченко Даніїл, 12 років, м. Красноград

12. Наумов Артур, 11 років, м. Суми

 

Найдивовижніша дитина

 

1. Мамян Дамір, 11 років, смт Просяна, Дніпропетровська обл.

2. Бушан Ольга, 4 роки, м. Маріуполь, Донецька обл.

3. Озеров Богдан, 10 років, м. Харків

4. Щербина Мирослава, 8 років, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

5. Цехоцька Дарья, 10 років, м. Вишневе, Київська обл.

6. Прищепа Артемій, 4 роки, м. Одеса

 

Грамота за особливі досягнення

     

                       Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
     Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
     колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова