Главная >>> ФІНАЛІСТИ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2018"

ФІНАЛІСТИ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2018"

 

Уланов Віктор

   1-ша премія:  Уланов Віктор, 13 років, м. Дніпро, Дніпропетровська обл.:

   -переможець третього та четвертого етапів учнівських  олімпіад з інформатики, математики, біології та фізики,  виконуючи  роботи у старшій віковій категорії,

  - дійсний член Малої академії наук України (відділення «Фізики і астрономії», секція «Експериментальна фізика»)

   - переможець третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт   

     

 

 

 

 Басич Валерія     2-га премія:Басич Валерія, 13 років, м. Рокитне, Рівненська обл.: 

      - переможець першого, другого, третього та четвертого етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка,

      - переможець обласної олімпіад з математики, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

                                  

 

 

 

 

Чарченко Ліза

    3-тя премія: Чарченко Єлизавета, 13 років, смт. Удачне, Донецька обл.:

  - переможець Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт, номінація «Альтернативна енергетика»

  - фіналіст Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму в       категорії «Ресурси енергозбереження»,

  - фіналіст конкурсу молодіжних проектів «Енергія і середовище  2018

 -призер обласної олімпіад з географії, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

 

 

 

Найспортивніша дитина

 

Саркісова Валентина        1-ша премія: Саркісова Валентина, 12 років, м. Київ, Київська обл.:

         - чемпіонка міжнародного турніру «Кубок  Дерюгіної» 2017р.,

         -дворазова чемпіонка України в групових вправах з художньої гімнастики,

        - переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських змагань

 

 

Адаменко Ксенія     2-га премія: Адаменко Ксенія, 13 років, м. Київ, Київська обл.:

   - чемпіонка України на дистанції 1000м з шорт-треку,

   - перша в рейтингу Європи на дистанції 333 м та третя на дистанції 1000м, 

    - переможниця  багатьох  Європейських  змагань.

 

 

 

 

Імед Худжадзе       3-тя премія: Худжадзе Імед, 13 років, м. Бахмач, Чернігівська обл.:

    -  срібний призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби,

    - багаторазовий чемпіон та призер  всеукраїнських та міжнародних турнірів .

 

 

 

 

Найтворча дитина

 

Журавльова Анастасія

     1-ша премія:  Журавльова Анастасія,12 років, м. Маріуполь, Донецька обл.:

     - художник, володарка гран-прі  переможець та учасниця  Міжнародних фестивалів, конкурсів , виставок     дитячих                малюнків  в  Україні, Франції , Китаї, Польщі, Румунії, Фінляндії, Японії.

 

 

 

 

 

 

Влад Грицун        2-га премія:  Грицун Владислав, 12 років, м. Токмак, Запорізька обл.:

     - віртуоз гри на акордеоні,

     - лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів.

 

 

 

 

 

Соловйова Анастасія     3-тя премія:  Соловйова Анастасія, 10 років, м. Київ, Київська обл.:

   -віртуоз гри на фортепіано,

    - багаторазовий лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів.

 

 

 

 

Найдивовижніша дитина

 

Юрій та Роман Тарасови

    1-ша премія: Тарасов Юрій і Тарасов Роман, 9 років, с. Пустовійтове, Полтавська обл.:

   - мають неймовірні вміння з ментальної арифметики,

   - рахують швидше калькулятора.

 

 

Ніколь Князєва       2-га премія: Ніколь Князєва, 7 років, м. Київ, Київська обл.:

 

       - чемпіонка світу з Воркауту,

 

      - встановила більше 25 рекордів України у силових вправах.

 

 

 

 

 

 

Кулєшов Тимур       3-тя премія: Кулешов Тимур, 5 років, м. Київ, Київська обл.:

        - багаторазовий переможець біго-вело змагань та дитячих мотогонок,

         -  занесений в книгу рекордів України в 1 рік 11міс, як «Наймолодший велосипедист», в  2 роки як «Наймолодший           мотоцикліст», в  3 роки як  « Наймолодший StantRider».

 

 

 

 

Найгероїчніша дитина

 

Артем Суховецький        1-ша премія: Суховецький Артем, 13 років, смт Рахни, Вінницька обл.:

         - здійснив героїчний вчинок, врятувавши життя дитини - витягнув молодшого братика з крижаної річки.

 

 

 

 

 

 

 

Муха Ананстасія       1-ша премія: Муха Анастасія, 12 років, смт Тартак, Вінницька обл.:

      - здійснила героїчний вчинок, врятувала потопаючу шестирічну дівчинку.

 

 

 

 

 

 

 

     

                       Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
     Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
     колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова