Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Публікація від інтернет журналу " Домашний очаг" - "«Диво-Дитина 2017»: в МОН наградили самых талантливых детей страны (фото)"

27 апреля в актовом зале Министерства образования и науки Украины прошла торжественная церемония вручения IX Всеукраинской премии «Диво-Дитина».

16-05-2017 | Раздел: Новини
 

"Удивительные дети и где их искать" - публікація про церемонію нагородження від інтернет журналу mama.ua

27 апреля в актовом зале Министерства образования и науки Украины состоялось 9-е вручение ежегодной всеукраинской премии «Диво-дитина», учрежденной инициативной группой во главе с Виктором Новиковым.

 Премия "Диво-дитина"

12-05-2017 | Раздел: Новини
 

Репортаж від телеканалу "Кримські новини" - В Києві відбулась дев’ята церемонія нагородження дітей «Диво-дитина»

У Міністерстві освіти і науки України відбулася урочиста церемонія, присвячена нагородженню найталановитіших та найобдарованіших дітей України – лауреатів 9-ї щорічної Всеукраїнської Премії «Диво Дитина».

Картинки по запросу КНК Медіа

11-05-2017 | Раздел: Новини
 

Репортаж телеканалу «ІНТЕР» - "У Києві нагородили видатних дітей"

У Києві відбулася дев'ята Всеукраїнська премія "Диво дитина". Нагороджували найталановитіших, найрозумніших та найгероїчніших діток з усієї України. Хто переміг у п'яти номінаціях та який героїчний вчинок цього року здобув всенародне визнання - у сюжеті Анни Демиденко.

 

10-05-2017 | Раздел: Новини
 

ОРГКОМІТЕТОМ БУЛО ВІДЗНАЧЕНО 100 УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2017» , ЩО НЕ ПРОЙШЛИ ВІДБІР У ПЕРШОМУ ЕТАПІ

      До оргкомітету  Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2017» було надіслано більше 1500 анкет  від талановитих дітей всієї України, серед яких було обрано переможцями першого етапу , лише 10 від кожної номінації ( загалом 40 учасників).

       Проте, серед отриманих заявок, було багато дітей які мали дуже високі відзнаки та досягнення у різних наукових та творчих сферах.  Огркомітет не міг не приділити цьому уваги, тому було вирішено відзначити ще 100 дітей, що не стали переможцями першого етапу, грамотою за особливі досягнення від Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2017»

05-05-2017 | Раздел: Новини
 

ДІТИ - ПЕРЕМОЖЦІ ДЕВ'ЯТОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2017"

27 квітня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України вже дев’ятий рік поспіль відбулось вручення щорічної Всеукраїнської премії «Диво-дитина - 2017». 

28-04-2017 | Раздел: Новини
 

27 КВІТНЯ 2017 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ВРУЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА - 2017"

27 квітня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України вже дев’ятий рік поспіль відбулось вручення щорічної Всеукраїнської премії «Диво-дитина - 2017». Церемонію нагородження відкрили та виступили з привітальним словом Народний депутат України, Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжи́цький, Голова журі Премії – співачка, телеведуча та ментор Ольга Горбачова та Президент Премії Віктор Новіков. 

28-04-2017 | Раздел: Новини
 

ДОДАТКОВИЙ ПРИЗ ВІД НАШОГО ПАРТНЕРА ПІЦЕРІЯ «MAMAMIA»

Вже не один рік серед наших партнерів є Піцерія «Mamamia», за що ми дуже вдячні їм.

    В цьому році Піцерія «Mamamia» нагородить фіналістів номінації «Найрозумніша дитина»  додатковими грошовими призами (додатково по 1000 грн. кожному учаснику), а також запрошує наших фіналістів пригоститись фірмовою піцою. 

21-04-2017 | Раздел: Новини
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2017» У НОМІНАЦІЯХ «НАЙТВОРЧА ДИТИНА», «НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА» ТА «НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА»

Протягом тижня комісія активно та детально вивчала анкету кожної дитини, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2017». Як відомо, в премії приймають участь найбільш талановиті та обдаровані діти України, які завдяки своїй праці та наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, мають значні досягнення не тільки у нашій країні, а й в світі.

Провівши кропітку працю експерта комісія визначала фіналістів премії, які візьмуть участь в урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться в м. Києві. Діти, які будуть брати участь у церемонії нагородження, виступлять на сцені Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» із своїми показовими виступами.

 

 

13-04-2017 | Раздел: Новини
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2017» У НОМІНАЦІЯХ «НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА» ТА «НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА»

Протягом тижня комісія активно та детально вивчала анкету кожної дитини, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2017». Як відомо, в премії приймають участь найбільш талановиті та обдаровані діти України, які завдяки своїй праці та наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, мають значні досягнення не тільки у нашій країні, а й в світі.

12-04-2017 | Раздел: Новини
 

12 КВІТНЯ 2017 РОКУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОПУБЛІКУВАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2017»

Шановні батьки та діти!

 Наразі, комісія активно та детально працює над вивченням анкети кожної дитини, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2017».

12 квітня 2017 року оргкомітет Премії опублікує переможців ІІ етапу, які увійдуть до фіналу та будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження.

07-04-2017 | Раздел: Новини
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2017»

Дорогі батьки та діти.

Комісія під керівництвом Президента премії вже кілька днів опрацьовує документи від дітей-учасників на отримання Премій.

Хочу сказати Вам, що в цьому році ми отримали понад 1000 анкет і звернути увагу на те, що досягнення наших дітей ростуть. Відкриваючи кожен конверт і переглядаючи документи, ми щиро відчуваємо почуття гордості і радості за дітей нашої країни, які проявляючи цілеспрямованість, терпіння, нескінченне бажання і волю, впевнено йдуть до своїх перемог і досягнень !!! Ми глибоко віримо що з такими дітьми у нашій країни є світле майбутнє !!!

 

04-04-2017 | Раздел: Новини
 

НА СЬОГОДНІ, БУЛО ОПРАЦЬОВАНО БЛИЗЬКО ПОЛОВИНИ ОТРИМАНИХ АНКЕТ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

Зараз експертна комісія розглядає кожну заявку (анкету та додаткові матеріали) від дітей-учасників задля визначення переможців першого етапу премії, а саме по десять дітей у кожній номінації. На сьогодні, було опрацьовано близько половини отриманих анкет учасників конкурсу. Орієнтовно 4 квітня будуть опубліковані списки переможців першого етапу .

 

31-03-2017 | Раздел: Новини
 

Шановні батьки !!!

Шановні батьки !!!

Звертаємо Вашу увагу,в премії приймають участь діти до 13 років включно. 

Діти старше 2003 року народження до участі в конкурсі не допускаються, тому  анкети учасників віком понад 13 років не розглядаються експертною комісією.

 

31-03-2017 | Раздел: Новини
 

ЗАВЕРШЕНО ПРИЙОМ АНКЕТ 2017

Шановні батьки та діти!

25 березня 2017 року завершився прийом анкет на участь у Всеукраїнській премії «Диво-Дитина – 2017».

У цьому році надійшло понад 1000 анкет від самих обдарованих та талановитих дітей з усіх регіонів України, які володіють спортивними, мистецькими, науковими, та дивовижними здібностями.  Це є підтвердженням того, що діти, незважаючи ні на що, продовжують займатися улюбленою справою та досягають нових результатів у науці, творчості, спорті.

28 березня 2016 року комісія розпочала обробку анкет, які надійшли від учасників Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2017».

Оргкомітет премії висловлює подяку та хоче побажати успіхів всім учасникам цьогорічної премії.

 

31-03-2017 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз